Erken Rezervasyon

 erken_rezervasyon_tatili

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon ilkbahar aylarında yazın yapılacak tatilin ücretinin ödenmesiyle beraber uygun fiyatlara tatil rezervasyonlarının yapılmasıdır.

Erken Rezervasyon İçin Bazı Noktalar

Turizm bakanlığının “Tatil Herkesin Hakkı” ve “Erken Rezervasyon Şenliği” olarak erken rezervasyon gibi bir güzellikten tüm Türk vatandaşlarının yararlanması için kampanyalar yapmaktadır. Bakanlık direk olarak yerli turistlere erken rezervasyon olayından yararlanmaları gerektiğini belirtmekte ve teşvik etmektedir. Fakat hala günümüzde tatilcilerin erken rezervasyon olayından tamamen yararlandıklarına emin değiliz. Peki insanlar neden erken rezervasyon gibi bir güzellikten yararlanmamaktalar.

En başta aylar sonra gidecekleri tatile önceden para verme konusunda korkuları bulunmaktadır. Bunun için güvenlik tatilci için özellikle erken rezervasyon yapacak kişi için öncelikli olgulardan birisidir. Bizler TatilPanosu olarak sizlere en güvenli hizmeti vermek istediği içerisindeyiz. Bir kişinin kalbinin kırılması bile milyarlardan çok daha değerlidir. Ne kadar hassas bir sektörde olduğumuzu bilerek her salisesini düşünerek hareket etmeye çalışıyoruz.

Erken rezervasyon konusunda şunu asla unutmayınız en küçük noktasına kadar bize tamamen güvenebilirsiniz. Firmamız sizin tatilinizi en iyi şekilde organize edecektir. Tatil yapacağınız yeri ve tarihi kesinleştirdikten sonra gerekli ödemeyi de yaparak rezervasyon startını vermiş olacaksınız. Start verdikten sonra müşteri temsilcisi hemen rezervasyon yazışmalarına başlar ve sizden alınan ödeme otel ile yapılan anlaşmayla beraber otele aktarılır. Yeriniz rezervasyon startı ile bir iş günü içerisinde ayrılmıştır.

Tatile karar sırasında, tatile gitmeden önce, tatile giderken, tatil sırasında ve tatil dönüşünde her anınızda TatilPanosu sizin yüzünüzde ki tebessüm olmaya devam edecektir. Tatil rezervasyonuna başladıktan 2 iş günü içerisinde oteli arayıp rezervasyonunuzu kontrol edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>