Otel Rezervasyonu

 tatil-resimleri_39Turizmin vazgeçilmez olgularından Erken Rezervasyon kurgusunun sizler için yararlarından bahsedeceğiz. Erken rezervasyon olayı ülkemize geç gelsede günümüzde en verimli haliyle kullanılmaya devam ediyor. Turizm acentaları ve Oteller arasında ki anlaşmalarda artık erken rezervasyon fiyatlarıda alınmakta ve tatilciler çok uygun fiyatlara tatillerini gerçekleştirebilmektedir.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon ilkbahar aylarında yazın yapılacak tatilin ücretinin ödenmesiyle beraber uygun fiyatlara tatil rezervasyonlarının yapılmasıdır.

Erken Rezervasyon İçin Bazı Noktalar

Turizm bakanlığının “Tatil Herkesin Hakkı” ve “Erken Rezervasyon Şenliği” olarak erken rezervasyon gibi bir güzellikten tüm Türk vatandaşlarının yararlanması için kampanyalar yapmaktadır. Bakanlık direk olarak yerli turistlere erken rezervasyon olayından yararlanmaları gerektiğini belirtmekte ve teşvik etmektedir. Fakat hala günümüzde tatilcilerin erken rezervasyon olayından tamamen yararlandıklarına emin değiliz. Peki insanlar neden erken rezervasyon gibi bir güzellikten yararlanmamaktalar.

En başta aylar sonra gidecekleri tatile önceden para verme konusunda korkuları bulunmaktadır. Bunun için güvenlik tatilci için özellikle erken rezervasyon yapacak kişi için öncelikli olgulardan birisidir. Bizler TatilPanosu olarak sizlere en güvenli hizmeti vermek istediği içerisindeyiz. Bir kişinin kalbinin kırılması bile milyarlardan çok daha değerlidir. Ne kadar hassas bir sektörde olduğumuzu bilerek her salisesini düşünerek hareket etmeye çalışıyoruz.

Erken rezervasyon konusunda şunu asla unutmayınız en küçük noktasına kadar bize tamamen güvenebilirsiniz. Firmamız sizin tatilinizi en iyi şekilde organize edecektir. Tatil yapacağınız yeri ve tarihi kesinleştirdikten sonra gerekli ödemeyi de yaparak rezervasyon startını vermiş olacaksınız. Start verdikten sonra müşteri temsilcisi hemen rezervasyon yazışmalarına başlar ve sizden alınan ödeme otel ile yapılan anlaşmayla beraber otele aktarılır. Yeriniz rezervasyon startı ile bir iş günü içerisinde ayrılmıştır.

Tatile karar sırasında, tatile gitmeden önce, tatile giderken, tatil sırasında ve tatil dönüşünde her anınızda TatilPanosu sizin yüzünüzde ki tebessüm olmaya devam edecektir. Tatil rezervasyonuna başladıktan 2 iş günü içerisinde oteli arayıp rezervasyonunuzu kontrol edebilirsiniz.