Gizlilik Politikası

gizlilikTürkiye Bilet   gizliliğinize saygı duymakta ve hakkınızdaki bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığı konusundaki endişelerinizi bilmektedir. Uygulamalarımız konusunda olabildiğince çok bilgi sahibi olmanız gerektiğine inandığımızdan, sizin için detaylı bir gizlilik politikası metni hazırladık. Bu sayede Turkiyebilet.net olarak bizimle ilişkilerinizde daha güvenli ve bilinçli hareket edeceğinizi ve sitemizi daha sık kullanacağınızı umuyoruz. Bu siteyi ziyaret ederek, aşağıda Gizlilik Politikası başlığı altındaki şartları kabul etmiş oluyorsunuz. 

GİZLİLİK VE YASAL KOŞULLAR NELERDİR?

Bu gizlilik ilkeleri Gülayan Travel tarafından,   seyahat alışveriş sitemizin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler, www.turkiyebilet.com.tr   web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. Turkiyebilet.net  olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda göstermekteyiz. Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti ve birbirinden güzel fırsatları sunmaktayız. 

Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin turkiyebilet.net bağlantılı şirketler, ortaklar ve acentalar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. 

Ad, soyad, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur: 

a) Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi 

b) Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması 

c) İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin biraraya getirilmesi 

d) Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması 

Yukarıdaki maddelere yönelik amaçlarlatarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Ancak bilginin toplanma nedeni ile doğrudan veya dolaylı ilgisi bulunan bir durum söz konusu olduğunda; uygulamadaki yürütmelik, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde, belirtilmekte olan şart ve koşullar altında uygulandığı sürece kullanılabilir. 

Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz pek çok form iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunmaktadır. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. 

SSL’den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL’i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. 

Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. 

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi, yaptığınız alışverişleri ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması veya bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir. 

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.turkiyebilet.com.tr   adlı web sitemiz, diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.